Реанімаційний автомобіль

skoraja

Реанімаційний автомобіль - спеціалізована машина швидкої допомоги, призначена для перевезення, реанімації та надання екстреної медичної допомоги пацієнтам у тяжкому стані. Укомплектований усім необхідним медобладнанням для перевезення хворого до стаціонару або за необхідності з одного стаціонару до іншого.

На відміну від звичайних машин швидкої допомоги, реанімобіль оснащений усіма необхідними препаратами та сучасним обладнанням, завдяки чому бригада швидкої допомоги може проводити інтенсивний курс терапії.

В екстреній ситуації чиєсь здоров'я може швидко погіршитися. Завжди звертайтеся за допомогою за будь-якої з цих небезпечних для життя ознак:
• сильна кровотеча
• утруднене дихання
• відсутність дихання
• втрата свідомості
• опіки
• серйозні нещасні випадки чи травми.

Загальні надзвичайні ситуації для дорослих включають:

  • хвороби серця
  • травми
  • респіраторні захворювання
  • передозування

Реанімаційні бригади забезпечують невідкладну догоспітальну допомогу та стабілізацію при серйозних захворюваннях та травмах, а також транспортування для надання невідкладної допомоги.

Надають першу допомогу на місці та екстрене медичне транспортування хворих для надання подальшої медичної допомоги у стаціонарі.

Машини обладнані апаратами інтенсивної терапії, повним комплектом медикаментів та сучасним обладнанням.

Реанімобілі оснащені:

електрокардіографом,

апаратом для екстреної електроімпульсної терапії (дефібрилятором),

апаратом штучної вентиляції легень (ШВЛ),

наркозною апаратурою,

транспортним монітором,

електровідсмоктувач,

пульсоксиметром,

візком-каталкою,

м'якими ношами,

вакуумними матрацами

комплектами шин,

реанімаційними наборами,

медикаментами.

Реанімобілі також оснащені амортизаційною системою, завдяки якій хворий не відчуває дискомфорту через нерівності на дорозі. У автомобіля високий дах, що дозволяє лікарській бригаді працювати стоячи. Достатньо місця для здійснення лікувальних заходів.

База реанімобіля коротше, що робить його маневреним, дозволяє швидко рухатися в потоці машин і не розгойдуватися на швидкості.

Реанімаційне перевезення необхідне при тяжкому стані людини, а також ризик погіршення стану.

Може бути:

Планова – на обстеження та назад, в інший стаціонар, в іншу квартиру, інше місто, на вокзал, аеропорт тощо.

Екстрена – при гострому захворюванні чи травмі, інфарктах міокарда, інсультах. Виїзд на місця ДТП, авіакатастроф та інших нещасних випадках.

Реанімобіль має бути оснащений достатньою кількістю обладнання та спеціалізованою бригадою для підтримки життєво важливих функцій організму.

Дорожні машини швидкої допомоги – один із найбезпечніших, зручніших та комфортніших способів пересування. Реанімобілем можна доставити пацієнтів на великі відстані, а сучасні вакуумні матраци можуть забезпечити комфорт навіть на відстані в тисячі кілометрів. Під час поїздки навчений персонал подбає про всі потреби хворого.

Носи можна поставити або в плоске, або у вертикальне положення, щоб пацієнт міг лягти або сісти, коли захоче. Можна перемикатися між цими положеннями під час руху, тому не потрібно переривати поїздку, щоб хворому було комфортно. Якщо пацієнт рухливий, у разі потреби зупиняються на комфортні перерви, під час яких він зможе скористатися туалетом. За потреби медична бригада може запропонувати допомогу.

Ступінь транспортабельності пацієнта в кожному конкретному випадку визначається лікарем бригади спільно з лікарем лікувального закладу, де знаходиться пацієнт.

Реанімаційні автомобілі дозволяють перевозити хворого COVID-19.

Наявність обладнання для неінвазивної та інвазивної вентиляції легень та великий запас медичного кисню дозволяє надавати якісну медичну допомогу при транспортуванні хворого на ковід до лікувального закладу. Транспортування здійснюється також на далекі відстані.

Реанімаційна бригада повинна мати належний досвід та знання. Вони прибувають одними з перших, коли людині потрібна допомога. Це життєво важлива роль, у якій потрібно швидко взяти на себе відповідальність за ситуацію, щоб урятувати життя. Використовуючи свій досвід, навички та знання, швидко визначити та стабілізувати стан людини. Необхідно бути готовими працювати вечорами та у вихідні, за будь-яких погодних умов. Це більше, ніж робота. Це про стосунки.

Отже, реанімобіль для перевезення хворого потрібно завжди його важкого стану. Повинен бути оснащений усіма необхідними препаратами та сучасним обладнанням для реанімації та стабілізації пацієнтів. Замовлення реанімобіля зазвичай робиться з метою перевезення тяжко хворого до спеціалізованої лікарні або клініки.

У разі потреби приватного реанімобіля дзвоніть 0988523100.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

ukУкраїнська