Санітарне та медичне транспортування

dobavit zagolovok

Пишу першу статтю за час війни. Важкий час, важко зосередитись на думках. Зараз більше справ, менше слів. Ми є, ми працюємо. І сьогодні моя стаття про транспортування хворих. Нагадую, що транспортування лежачих хворих здійснюємо по Києву та Україні.

Нерідко чую, що люди не евакуюються вчасно через лежачих близьких, яких дійсно важко перевозити самостійно. Транспортування людини в лежачому положенні на спеціально обладнаних авто – це просто, зручно і насамперед безпечно.

Нагадаю, що існує два типи транспортування:

→ Санітарне

→ Медичне

Санітарне перевезення

Це неекстрений транспорт, спеціально обладнаний для безпечного перевезення людини лежачи двома санітарами. Таке перевезення замовляють якщо людина знаходиться в стабільному стані, без ризику погіршення здоров’я в дорозі. Санітари надають кваліфікаційну допомогу з перекладання, пересаджування та транспортування людини. Послуга надається «від ліжка до ліжка». Тобто два санітари перекладають пацієнта на каталку-носилки, наприклад з койки в лікарні, транспортують, наприклад додому, і перекладають на ліжко вдома. При відсутності вантажного ліфта, санітари вручну на носилках або в інвалідному візку підіймають лежачого на поверхи.

Замовляють:

  • при виписці з лікарні до дому;
  • з одного стаціонару в інший;
  • для планового візиту до лікаря;
  • на обстеження, КТ, МРТ, будь-які процедури;
  • при необхідності відвідування установ;
  • при переїзді з квартири до квартири, на дачу і т.п.;
  • при переїзді до іншого міста, селища по Україні;
  • на вокзал з посадкою в потяг, з вокзалу, аеропорт і т.п.;
  • на різні заходи для візочників та похилих людей.

Наголошую, що перевезення на обстеження, процедури, до лікаря  і т.п. здійснюється «туди-назад» та надається повний супровід санітарами під час процедур (перекласти, пересадити, перемістити тощо).

В автомобілі є місця для рідних та близьких, що супроводжують хворого, та необхідних речей. Обов’язково є інвалідний візок.

Такі поїздки є плановими та замовляються заздалегідь. Замовлення вносять в графік, машина прибуває за вказаним часом без запізнень.

Підготовте вашого близького до поїздки. Поясніть куди і для чого ви їдете, що перевозку надають кваліфіковані санітари і йому немає чого хвилюватися, все буде організовано, безпечно та спокійно.

До замовленого часу

✓ зберіть необхідні речі, документи;

✓ зробіть необхідні туалетні процедури;

✓ вдягніть хворого в зручний для нього одяг, з урахуванням теплої ковдри в холодну пору року, що нададуть санітари;

✓ вдягніть памперс.

Санітари заберуть хворого прямо з ліжка і транспортують до ліжка в необхідне місце.

Такі спеціально обладнані машини дають змогу транспортування людини також на дальні відстані безпечно.

Медичне транспортування

Спеціалізовані машини швидкої допомоги, укомплектовані всім необхідним сучасним обладнанням та препаратами для перевезення, реанімації та надання екстреної медичної допомоги хворому. Якщо людина в нестабільному, важкому стані, є ризик погіршення її здоров’я, замовляють медичне перевезення з наданням медичної допомоги в дорозі.

Швидку допомогу замовляють:

✛ Екстрено – при гострих захворюваннях, інфарктах, інсультах, травмах,

✛ На місця ДТП, нещасних випадків, катастроф

✛ Додому для надання медичних послуг

✛ Для перевезення хворого за місцем потреби та медичного супроводу в дорозі.

Бригада швидкої допомоги має високу кваліфікацію та багаторічний досвід, знання та навички для реанімації та стабілізації хворого.

Наявність обладнання для інвазійної та неінвазійної штучної вентиляції легень, великий запас медичного кисню дозволяє транспортувати хворих на дальні відстані.

Рішення про можливість транспортування пацієнта приймає лікар бригади разом з лікуючим лікарем.

Для медичного транспортування хворого готує лікар.

Одже, хвору або літню людину, людину з обмеженими можливостями транспортують спеціальні бригади на спеціально обладнаному транспорті. Для замовлення телефонуйте 098 852 31 00. Ви замовляєте нас, ми сплачуємо податки.  Слава Україні!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

ru_RUРусский