10 «ЗА» приватний пансіонат

za pansionat

10 «за» приватний пансіонат для літніх людей

Приватний пансіонат для літніх людей завжди актуальна тема для людей похилого віку, хворих і їх рідних. В цю десятку вложу відповіді на запитання та побоювання рідних при прийнятті рішення щодо пансіонату. Напишу «по простому».

① Цілодобовий догляд. Вдома самостійно важко організувати постійний догляд за своєю рідною людиною. Робота, хатні справи, діти … Часу на цілодобовий догляд просто не вистачає. При окремому проживанні, відвідування старичків відбувається час від часу, при спільному проживанні ви швидко «вигоряєте» від постійного смикання вас і вдень і вночі. З деякими хворобами залишати людину «сам на сам» небезпечно.

② Кваліфікований догляд. В догляді за хворими та літніми потрібні певні знання, досвід, навички. Особливо якщо людина лежача. Без потрібних знань легко «запустити» людину, що значно погіршить її стан.

③ Своєчасний прийом ліків. Якщо літня людина не в змозі самостійно прийняти ліки, вам прийдеться бути при ній щонайменш два рази на день в певний час та організовувати прийоми їжі в залежності від прийому ліків тощо.

④ Повний догляд. Ваші рідні будуть забезпечені усім необхідним. Вам залишиться лише відвідувати їх за вашим бажанням.

⑤ Повноцінне харчування. Ви не витрачаєте час на магазини та приготування їжі вдома.

⑥ Прогулянки на свіжому повітрі. Регулярні прогулянки, навіть при обмежених можливостях – на інвалідних візочках, з ходунками. Відповідно ви не витрачаєте свій час на прогулянки, лише за бажанням при відвідуванні.

⑦ Вартість. Прибування в пансіонаті як правило дешевше за цілодобову доглядальницю на дому.

⑧ Спілкування. Постояльці відчувають себе спокійно, доглядальниці добре знають і розуміють поведінку та потреби своїх постояльців. Не відчувають себе самотніми. Спілкуються з людьми з такими ж проблемами та інтересами.

⑨ Спробуйте. Ви віддаєте свою рідну людину в пансіонат не назавжди. В будь-який час можете забрати додому у випадку її непогодження прибування в пансіонаті. Хоча в нас таких випадків не було, лише деякий короткий час на адаптацію.

⑩ Спокійна домашня атмосфера, приватний будинок на невелику кількість людей, «зелений» двір, відповідний режим дня. В пансіонаті створений затишок саме для літніх та хворих людей та є персонал, що надає допомогу цілодобово.

Ще раз нагадаю, перш ніж відвести своїх рідних до пансіонату. Відвідайте заклад особисто, поспілкуйтесь з персоналом, самими старичками, відчуйте атмосферу, поцікавтесь меню на сьогодні.  Які кімнати надають, яка кількість людей буде в кімнаті, які ліжка, чи є медтехніка (інвалідні візки, ходунки, стільці – туалети, протипролежневі матраци  і т.п.), які витратні матеріали надають (пемперси, вологі серветки, памперсні пелюшки). Чітко обговоріть що входить у вартість проживання.

Не залишайте рідних, що потребують допомоги,  на самоті, обирайте пансіонат та пробуйте.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

ru_RUРусский