Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

Сейчас нет товаров в корзине

Swipe to the left

Вибір медичного ліжка

Вибір медичного ліжка
By invamed 16 апреля 2021 г. 29 Просмотры Нет комментариев

В цій статті приділю увагу вибору медичних ліжок та аксесуарів до них. Медичні ліжка, багатофункціональні ліжка, ліжка для хворих. Такі спеціалізовані ліжка – це унікальна річ для самого хворого та для людини, що доглядає за ним. Сприяють одужанню, запобігають поганим наслідкам від довготривалого лежачого положення. Вони дуже якісні, зручні та комфортні, створені для ослаблених людей та для догляду за пацієнтами в лікарняних та домашніх умовах. Крім того такі ліжка виконані в дереві, мають привабливий дизайн та легко вписуються в домашній інтер’єр, створюючи затишок.

Ліжка саме функціональні, секційні, тому користувач приймає положення лежачі, напівлежачі, сидячі, напівсидячи, легко змінюючи положення тіла.При цьому головна та ножна частини нахиляються під будь-яким кутом. Кут нахилу головної та ножної секцій може змінювати як сам користувач з пульта управління, натиснувши відповідну кнопку, так і людина, що за ним доглядає.

Регулюються по висоті від підлоги до ложа. Ця функція важлива для людей, що пересуваються, для зручної пересадки,наприклад з ліжка на інвалідний візок, або стул-туалет, або в гамак підйомника. Людині зручно встати або сідати на ложе, відрегульоване під його зріст. Ця функція також дуже важлива для доглядальниці, вона регулює ложе для зручного годування підопічного, перекладання, пересаджування його та тому подібних процедур, адже індивідуальне регулювання запобігає зайвому навантаженню на спину. Регулювання висоти також легко здійснюється з пульта управління як самим користувачем, так і людиною, що доглядає.

Ліжка можуть бути мобільними. Тобто пересуватися на колесах зі стоянковими гальмами. Це зручна функція, що дає можливість переміщувати виріб в будь-яке місце або відсунути для вологого прибирання.Стоянкові гальма фіксують на місці.

Передбачені бокові поручні, що запобігають падінню користувача. Поручні підіймаються-опускаються, знімаються. Це важлива функція – захист та безпека. В своїй практиці часто зустрічалися з випадками – «Допоможіть підняти хворого з підлоги». Ослаблені люди сповзають з матрацу, ліжка, падають, що може недобре сказатися на їхньому стані. Лежачу людину важко підняти назад.

В комплекції може бути гусак-трапеція. Це можливість підтягнутися на руках. Потреба в його наявності залежить від стану користувача. Якщо людина дужа сильно ослаблена, лежача, гусак не потрібен. Якщо людина одужує гусак стане внагоді.

Необхідно придбати спеціальний ортопедичний матрац, що буде повторювати рухи ліжка.Чохол водонепроникливий, знімається, легко прати.

Зауважу, що у лежачих людей доволі швидко виникають пролежні, які проблематично лікувати. Тому для запобігання їх виникнення та лікування існують протипролежневі матраци. Це дійсно надійний та ефективний засіб. Увага! Протипролежневий матрац не замінює основного ортопедичного та лягає поверх нього.

Тепер щодо вибору. На мій погляд, особливо в теперішній час основну роль відіграє ціна. Тому що такі спеціалізовані вироби недешеві та діапазон цін широкий.

Якість від ціни не залежить. Всі вони міцні та якісні, відповідають європейським нормам.

Ціна залежить від функціональності та приводу.

Отже є механічний привід, коли всі функції виконуються за допомогою важелів - механічний підйом секцій.

Та електричний привід, всі функції виконуються з пульта управління натисненням на відповідні кнопки. Це дуже зручно, адже тоді ліжком може управляти сам користувач з пульта управління.

Також на ціну впливають кількість секцій. Двосекційне – підойм тільки головної частини, трьохсекційне – підйом головної та ножної секцій та чотирьохсекційне - підйом головної та ножної секцій та згинання-розгинання ніг, можливість прийняти положення сидячі. Секції регулюються під будь-яким кутом нахилу.

Детально всі характеристикив одиницях виміру вказані на сайті під кожним товаром.

По висоті від підлоги до ложа також регулюютьсяабо механічно або з пульта управління, в залежності від приводу.

Аксесуари – колеса, поручні, гусак-трапеція, спеціальний матрац.

Вибір насамперед залежить від стану хворого.

Найкраще функціональне ліжко – на електроприводі, чотирьохсекційне, на колесах з боковими поручнями, коли всі функції виконуються з пульта управління. Робота та функціональність вражає. Вартість такого виробу висока.

Тому наша компанія в пошуках альтернативи пропонує вживані багатофункціональні ліжка зі спеціальним ортопедичним матрацом в комплекті за дуже привабливою ціною (вживані ліжка). Всі вироби ретельно перевірені та в гарному стані. Можна придбати в оренду.

Звертайте увагу також на акції.

Залишились питання – телефонуйте. Пропонуємо широкий вибір медичних виробів.

Уникальность: 100%