Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

Сейчас нет товаров в корзине

Swipe to the left

Технічні засоби пересування для інвалідів та літніх людей

Технічні засоби пересування для інвалідів та літніх людей
By invamed.in.ua 16 апреля 2021 г. 30 Просмотры Нет комментариев

Сьогодні хочу поговорити про засоби пересування для інвалідів, хворих та літніх людей. Це ходунки, ролери, милиці, трості. Ці засоби допомагають безпечно рухатись ослабленим користувачам та набагато впевненіше себе почувати під час прогулянок. Також чудовими засобами пересування для інвалідів є інвалідні візки. Всі ці універсальні засоби дають змогу пересуватись як в приміщенні так і на вулиці.

Хворим та літнім людям дуже важливо залишатися соціально активними. Тому треба знаходитись в суспільстві, мати своє коло спілкування. Іншими словами виходити з дому, спілкуватися, не замикатися на своїй хворобі.

Зараз весна і світ навколо особливий, природа оживає, особливе ароматне повітря, краса навкруги. Тому подаруйте своїм близьким засіб пресування та сміливо виходьте з ними на прогулянку.

Вибір засобу пересування залежить від стану людини. Порадьтесь з лікарем.

Якщо користувач ослаблений, але є сила в руках зверніть увагу на ролери. Дуже цікава та зручна річ особливо для прогулянок. Ролери мають поворотні передні колеса, що роблять їх маневреними. Ручки регулюються під зріст користувача. Оздоблені ручними та стоянковими гальмами. При русі користувач натискає ручні гальма, пригальмовує. Стоянкові гальма фіксують ролери на місці. Є сидіння для відпочинку. Якщо користувач втомився, він може присісти в будь-якому місці відпочити та піти далі. Ролери оздоблені торбою для власних речей. Такі торби міцні, витримують навантаженнящонайменше 5 кг. Ролери легко компактно складаються, не займають багато місця.

Ходунки допомагають людям як функціонально, так і морально. З ними ослаблена людина не боїться впасти, почуває себе в безпеці. Існують багато моделей ходунків: фіксовані, універсальні, складні, крокуючі, ходунки з колесами. Детально всі їх характеристики вказані на сайті. Ходунки регулюються по висоті під зріст користувача. Оздоблені гумовими наконечниками, що запобігають ковзанню. Важливий сплав з якого вони виготовленні. Повинні бути стійкі та міцні, витримувати навантаження.В той же час бути легкими в руках - легко переставляти. Хочу звернути увагу, що деяким користувачам, яким приписують милиці, набагато простіше і зручніше використовувати ходунки.

Милиці бувають підлокітні та пахвові. Тут добре, якщо вони регулюються по висоті, є міцними, оздоблені зручною рукояткою.

Трості в сучасному світі вражають. Вони є телескопічні, регулюються під фізіологічні особливості, складні, з функцією амортизації. Мають привабливий вигляд та невелику вагу, зручну ергономічну ручку. Обирайте за вподобанням.

Всі ці засоби сприяють найшвидшому одужанню та активності, адже рух – це життя.

Інвалідні візки використовують вдома та на вулиці. Користувач може пересуватися самостійно або при допомозі асистента. Коляски бувають активні, пасивні, механічні, електричні.

Електровізки дають змогу переміщатися на дальні відстані без фізичних зусиль. Легке самостійне пересування.

Пасивні - для тих, хто не може пересуватися без сторонньої допомоги.

Механічні – для людей, що здатні пересуватися самостійно, крутять колеса.

Активні - створені для людей, що ведуть активний спосіб життя. Такі люди займаються навіть танцями та спортом.

Є також багатофункціональні з високою спинкою, що регулюється під будь-яким кутом нахилу, з підтримкою голені. Вони дозволяють користувачу проводити у візку багато часу в зручному для нього положенні.

Візки дозволяють людям вести повноцінне життя. Знаємо багато візочників, що викликають глибоку повагу. Адже їх активність, впевненість у своїх силах та досягнення вражають.

Залишайтесь активними та мобільними за допомогою спеціальних засобів. Ловіть теплі дні та насолоджуйтесь весною.

Уникальность: 100%