Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

Сейчас нет товаров в корзине

Swipe to the left

августа 2021

Догляд за лежачим хворим вдома (продовження)

By invamed.in.ua 18 августа 2021 г. 13 Просмотры Нет комментариев

Догляд за прикутими до ліжка пацієнтами полягає в постійній допомозі людям з обмеженими можливостями, які повністю або частково нерухомі. Такий догляд може здійснюватися членом сім'ї або доглядальницею вдома або ж в пансіонатах, будинках для літніх людей. Постільний режим в терапевтичних цілях використовується як засіб зниження метаболічного навантаження на організм та прискорення одужання під час хвороби. Однак тривалий постільний режим може мати згубні наслідки для серцево-судинної, дихальної, опорно-рухової та шкірної систем, що призводять до незворотних ушкоджень.

Санитарная транспортировка больного

By invamed.in.ua 11 августа 2021 г. 12 Просмотры Нет комментариев

Вы ухаживаете за кем-то, кто передвигается в инвалидной коляске или прикован к постели, кто-то относительно неподвижен? Итак, как вы можете доставить их на прием к врачу, если вы не можете их поднять или удобно разместить в машине? Такая ситуация не редкость, и есть много способов помочь таким людям с удобной транспортировкой. Это неэкстренный медицинский транспорт. Санитарная перевозка.

Ходунки або ролатори?

By invamed.in.ua 7 августа 2021 г. 13 Просмотры Нет комментариев

Ходунки - це засіб пересування, який використовується в допомогу людям, що ще можуть ходити (наприклад, не потребують інвалідного візка), але потребують допомоги. Це помічник для людей з обмеженими можливостями, людей похилого віку, використовується для розвантаження суглобів і збільшення рухливості. Ходунки або ролатори можуть продовжити незалежність.